Nabízené VR zážitky

Lab je základní balík miniher a zážitkových her přímo od společnosti Valve. Zobrazit obrázky ze hry.

Pokud jste workoholik, který prostě bez práce neudělá ani ránu, tak je tenhle titul šitý přímo na míru pro Vás. Zobrazit obrázky ze hry. 

Sam Stone se vrací, tentokrát na obrazovky displejů VR helem, aby pohůnkům ďábelského emzáka Mentala ukázal, zač je toho loket.  Zobrazit obrázky ze hry.

Neuvěřitelně chytlavá střílečka, kde hodina zmizne jako náboje v samopalu.  Zobrazit obrázky ze hry.

Máte rádi muziku? Rádi se hýbete, nebo pohyb dokonce potřebujete? Pak si v naší VR mikroherně rozhodně musíte zahrát tento úžasný titul . Zobrazit obrázky ze hry.

Důkazem o tom, že nejen akční a grafikou ohromující hry a aplikace mohou být zábavné, je tento arkádový simulátor downhillového lyžování. Zobrazit obrázky ze hry.

Raw data je další z mnoha shoot ´em up her. Tato je ale v líbivém sci-fi AAA kabátě a hlavně si jí můžete u nás v herně zahrát v kooperativním režimu. Zobrazit obrázky ze hry.

Tato šílená hra Vás zavede do ještě šílenějšího, za to nádherně zpracovaného světatěžícího z humoru Ricka a Mortyho. Kdo je zdatným angličtinářem, nemusí ani příliš znát tento kreslený seriál a hru si maximálně užije. Zobrazit obrázky ze hry.

Brutální arkádová střílečka, které na Vás nenechá nit suchou (doslova). Braňte svou základnu proti nemilosrdným útočným dronům. Je jen na Vás, jak si zbraně do rukou namixujete. Zobrazit obrázky ze hry.

Seberete odvahu a projdete tajemnými rozvrzanými starodávnými vraty? Pokud ano, budete mít na okamžik možnost vžít se do role starého kouzelníka na vrcholu starověké věže. Za ten zážitek to rozhodně stojí. Zobrazit obrázky ze hry.

Dlouho očekávaná zombie akce je konečně na světě a naprosto splnila, dokonce předčila naše očekávání. Zobrazit obrázky ze hry.

Země je v troskách. Poslední zbytky přeživších se ukrývají ve skrýších, ač jich není mnoho, neztrácejí naději, že jednou bude Země opět to krásné místo. Zobrazit obrázky ze hry.

Climbey opět ukazuje, jaký úžasný potenciál představují pohybové ovladače. Vývojáři v tomto jednoduchém simulátoru šplhání představují inovativní druh pohybu v prostoru.  Zobrazit obrázky ze hry.

Blue Effect je survival horor střílečka vytvořená speciálně pro VR, která doopravdy otestuje tvoji odvahu a výdrž. Zobrazit obrázky ze hry.

Nemusíte být náruživým turistou, abyste se podívali na krásná místa světa. S verzí pro virtuální realitu máte celý svět doslova na dlani a je jen na Vás, která zákoutí naší modré planety si prohlédnete. Zobrazit obrázky ze hry. 

Zažijte na vlastní kůži kouzlo klasických atrakcí amerických poutí a sáhněte si až na samotné dno svých zručností v této zábavné pouťové aplikaci stvořené samotnou Nvidií. Zobrazit obrázky ze hry.

Tento titul Vám ukáže, jak by mohly vypadat sociální sítě budoucnosti. Vstupte do světa, ve kterém se můžete jen tak poflakovat s kamarády, hrát s nimi různé hry nebo se poznávat s lidmi z celého světa. Zobrazit obrázky ze hry.

Jak již název napovídá, v této hře hraje významnou roli prkno a poslední patro výškové budovy. Vedlejší roli pak jet packy, paleta barev a hasičská hadice. Zobrazit obrázky ze hry.

Popusťte uzdu své fantazii a přijďte si k nám něco nakreslit. Díky této fantastické aplikaci společnosti Google můžete své nadání rozvíjet rovnou ve 3D prostoru. Zobrazit obrázky ze hry.

Pokud chodíte do naší herny pravidelně nebo si chcete vychutnat opravdový stoprocentní zážitek z virtuální reality, tuhle fantastickou sci-fi adventuru musíte rozhodně vyzkoušet. Zobrazit obrázky ze hry.

Zde není celý výčet našich her, jelikož stále seznam rozšiřujem.