Články ze světa VR

 

Chcete vidět, jak členové týmu Virtuální reality Ostrava hrají proti sobě Pavlov VR a kdo je vlastně u Nás nejlepší střelec? Podívejte se na video níže, ve kterém uvidíte plno netrefených headshotů a jiných vtipných momentů.

Téma krvelačných zombíků toužící po mozcích je v dnešní době stále populární. A proto najdeme i mnoho her pro virtuální realitu, kde najdeme zombíky. Bohužel, ne všechny zombie hry jsou zábavné. My jsme naštěstí udělali výběr za vás. Tady je seznam našich TOP 4 zombie her.

Po 13 letech jsme se dočkali: světlo světa spatřil nový díl Half-Life, tentokrát s podtitulem Alyx. V době psaní tohoto článku se jedná o hru pro virtuální realitu exkluzivně pro PC. Otázkou je, stojí tato hra i po několikaletém vývoji za to? Odpověď je: ano!

Boneworks je výjimečná hra. Překvapí vás originální zpracování, realistická fyzika a spojení několika žánrů najednou. Hra je ale určena spíše zkušenějším hráčům.

Pokud jste ještě nevyzkoušeli virtuální realitu a máte v plánu si zarezervovat termín, určitě chcete vědět, které hry prostě musíte vyzkoušet. Tento článek by Vám mohl s výběrem pomoct. Podívejte se na našich TOP 7 her / zážitků, které musíte během Vaši návštěvy vyzkoušet.

Tato hra se stala doslova ikonou na poli VR již od svého počátku a za tuto dobu si prošla slušnou transformací. Jaký byl samotný průběh vzniku hry a jak se postupně s časem utvářela až do finální podoby? Máme pro Vás souhrn těch nejdůležitějších milníků. Článek Vám neukousne více než 5 minut hraní :-)