Články ze světa VR

 

Po 13 letech jsme se dočkali: světlo světa spatřil nový díl Half-Life, tentokrát s podtitulem Alyx. V době psaní tohoto článku se jedná o hru pro virtuální realitu exkluzivně pro PC. Otázkou je, stojí tato hra i po několikaletém vývoji za to? Odpověď je: ano!

Boneworks je výjimečná hra. Překvapí vás originální zpracování, realistická fyzika a spojení několika žánrů najednou. Hra je ale určena spíše zkušenějším hráčům.

Pokud jste ještě nevyzkoušeli virtuální realitu a máte v plánu si zarezervovat termín, určitě chcete vědět, které hry prostě musíte vyzkoušet. Tento článek by Vám mohl s výběrem pomoct. Podívejte se na našich TOP 7 her / zážitků, které musíte během Vaši návštěvy vyzkoušet.

Od 09.12.2019 u nás můžete hrát online hry až pro 4 hráče najednou! co všechno Multiplayer obnáší? Pojďme se společně podívat co všechno si u nás můžete zahrát ve 4 a doopravy se vyřádit!

Tato hra se stala doslova ikonou na poli VR již od svého počátku a za tuto dobu si prošla slušnou transformací. Jaký byl samotný průběh vzniku hry a jak se postupně s časem utvářela až do finální podoby? Máme pro Vás souhrn těch nejdůležitějších milníků. Článek Vám neukousne více než 5 minut hraní :-)