COVID-19

A je to tady. Od 25.05. se opět otevírají provozovny s podnikatelskou činností do 200 m². S tím také přichází i řada opatření a důležitých hygienických pravidel.


Pravidla a opatřeníMěl jsem voucher, ale nestihl jsem ho uplatnit, co teď? 

  • Pro všechny vouchery s platností 14.03. - 30.06. bude automaticky prodloužena platnost o 2 měsíce pro jeho uplatnění. Nemusíte se tedy bát, určitě voucher stihnete uplatnit.

Příklad:  

voucher platný do 21.03. - je platný do 21.05.

voucher platný do 01.07. - je platný do 1.7.  • Vstup do provozovny pouze pro zákazníky ( bez doprovodu). Výjimku tvoří děti, které mohou doprovázet rodiče. 1 hráč = 1 stanice
  • Při vstupu je každý zákazník povinen ošetřit si ruce desinfekcí, použít své, případně jednorázové rukavice.
  • Rezervace herních zařízení je možná v jedné hodině pouze pro jednu skupinu. Klienti tak nebudou vůbec v kontaktu s cizími osobami ve stejný čas.
  • V případě, že trpíte příznaky nemoci, či jste Vy nebo někdo z rodinných příslušníků v karanténě, nevytvářejte si rezervaci.
  • Upřednostňujeme bezhotovostní platbu.
Podpořte nás nejen návštěvou!

Tato obtížná doba zkomplikovala a změnila život snad všem. Ani my nejsme výjimkou. Pokud chcete podpořit naši činnost a udělat dobrou věc, nebo jste u nás již byli a vraceli se domů s úsměvem, či jste obdarovali své blízké vouchery na Vánoce budeme Vám nesmírně vděční! 

Pokud si zakoupíte voucher v období od 23.04. do 30.06., automaticky Vám prodloužíme jeho platnost až do 30.06.2021. Lze ho tedy opět využít např. jako Vánoční dárek.

DO POZNÁMKY NAPIŠTE:  covid19

#SPOLECNETOZVLADMENE #COVID19                                                 Děkujeme!

                                                                                                Tým VRO - Virtuální Realita Ostrava