7 her / zážitků, které musíte vyzkoušet

23.02.2020

Pokud jste ještě nevyzkoušeli virtuální realitu a máte v plánu si zarezervovat termín, určitě chcete vědět, které hry prostě musíte vyzkoušet. Tento článek by Vám mohl s výběrem pomoct. Podívejte se na našich TOP 7 her / zážitků, které musíte během Vaši návštěvy vyzkoušet.

1) Richie's Plank Experience

Mezi zážitky, které musíte vyzkoušet, nesmí chybět náš oblíbený skok z mrakodrapu. Vypadá to jednoduše: přejít po imaginárním prkně na jeho konec a potom (pouze imaginárně) seskočit dolů. Troufáte si? Odkaz:

2) Epic Roller Coasters

V našem žebříčku nesmí chybět imaginární horské dráhy. Máte na výběr z 9 druhů. Některé jsou klidné, jiné obsahují velké množství otoček a další jsou strašidelné. Ovšem pozor! Jestli Vám bývá nevolno i během jízdy na tříkolce, nemusí být tento zážitek pro Vás. Odkaz:

3) Beat Saber

Pokud ještě neznáte českou nejúspěšnější hru pro virtuální realitu, můžete se podívat na náš článek o historii této hry. Rozsekávání kostek světelnými meči do rytmu hudby nadchne snad každého, kdo tuto hru někdy zkusil. Pokud se rozhodnete tuto hru nevyzkoušet, uděláte velkou chybu. Odkaz:

4) theBlu

První 3 příčky zabraly velmi akční kousky. Pokud ale nemáte rádi akční zážitky, co takhle vyzkoušet něco klidnějšího? S theBlu Vás zavedeme pod hladinu oceánu, kde budete pozorovat velrybu, medúzy a jiné obyvatele mořských hlubin. Odkaz:

5) Space Pirate Trainer

Stříleček pro virtuální realitu vyšlo velké množství. Tato hra Vás díky jednoduchému ovládání vtáhne a nepustí. Sestřelování robotů a uhýbání střelám ve slowmotionu zaujalo hodně návštěvníků a pro Vás to znamená, že si tento kousek musíte zkusit. Odkaz:

6) The Lab - Longbow

Co takhle zkusit střelbu z luku? Vašim úkolem bude sestřelovat nájezdníky, kteří se budou snažit dobýt Váš hrad. Obtížná, ale chytlavá hra Vás bude bavit i v případě, že střílečky nejsou Vašim oblíbeným žánrem. Odkaz:

7) Google Earth VR

Jedná se o známou aplikaci Google Mapy, ale ve virtuální realitě se jedná o super zážitek. Můžete se projít po ulicích Paříže, New Yorku nebo Melbourne díky Street View. Pokud nemáte rádi akční zážitky nebo rádi cestujete, může být tato aplikace pro Vás ideální. Odkaz:


Pokud Vás jedna z těchto her zaujala, neváhejte a přijďte si je vyzkoušet k nám! Nezapomeňte si ale zarezervovat termín.

Chrenko Daniel - VRO Virtuální realita Ostrava