Aktuální počet herních titulů : 140

Nabízené VR zážitky

 Střecha naší planety, Mount Everest alias Sagarmátha. Není nic úžasnějšího, než pozorovat oblohu z těchto míst, zkusit si přelézt průrvu po spojených žebřících, nebo cepínovat po ledovcové stěně k vrcholu.  Zobrazit obrázky ze hry.

Serious Sam - Second Encounter VR - pokračování jedničky,  multiplayer, cooperace, kupa srandy a ještě více nepřátel. Tady už nestojíte na místě ale jdete pěkně po svých. Zobrazit obrázky ze hry.

Jde hlavně o to, zahrát si ty nejšílenější pary, které si sotva dovedete představit. Co takhle si postavit vlastní hriště a potom pozvat své přátele na green? Zobrazit obrázky ze hry.

Pustit si virtuální realitu ve virtuální realitě, to už může jednomu pořádně zamotat hlavu. U této hry zjistíte, že nemá někdy cenu spěchat a čas je to nejdůležitější, co máme. Zobrazit obrázky ze hry.

DOOM, DOOM ,DOOM, není potřeba více dodávat. U nás ve VR na jedinečném HTC VIVE ! Přibalte si další trencle....... Zobrazit obrázky ze hry.

Lab je základní balík miniher a zážitkových her přímo od společnosti Valve. Zobrazit obrázky ze hry.

Pokud jste workoholik, který prostě bez práce neudělá ani ránu, tak je tenhle titul šitý přímo na míru pro Vás. Zobrazit obrázky ze hry. 

Sam Stone se vrací, tentokrát na obrazovky displejů VR helem, aby pohůnkům ďábelského emzáka Mentala ukázal, zač je toho loket.  Zobrazit obrázky ze hry.

Neuvěřitelně chytlavá střílečka, kde hodina zmizne jako náboje v samopalu.  Zobrazit obrázky ze hry.

Máte rádi muziku? Rádi se hýbete, nebo pohyb dokonce potřebujete? Pak si v naší VR mikroherně rozhodně musíte zahrát tento úžasný titul . Zobrazit obrázky ze hry.

Důkazem o tom, že nejen akční a grafikou ohromující hry a aplikace mohou být zábavné, je tento arkádový simulátor downhillového lyžování. Zobrazit obrázky ze hry.

Raw data je další z mnoha shoot ´em up her. Tato je ale v líbivém sci-fi AAA kabátě a hlavně si jí můžete u nás v herně zahrát v kooperativním režimu. Zobrazit obrázky ze hry.

Tato šílená hra Vás zavede do ještě šílenějšího, za to nádherně zpracovaného světatěžícího z humoru Ricka a Mortyho. Kdo je zdatným angličtinářem, nemusí ani příliš znát tento kreslený seriál a hru si maximálně užije. Zobrazit obrázky ze hry.

Brutální arkádová střílečka, které na Vás nenechá nit suchou (doslova). Braňte svou základnu proti nemilosrdným útočným dronům. Je jen na Vás, jak si zbraně do rukou namixujete. Zobrazit obrázky ze hry.

Seberete odvahu a projdete tajemnými rozvrzanými starodávnými vraty? Pokud ano, budete mít na okamžik možnost vžít se do role starého kouzelníka na vrcholu starověké věže. Za ten zážitek to rozhodně stojí. Zobrazit obrázky ze hry.

TIP : BEAT SABER - moment, Vy neznáte aktuálně asi nejlepší a nejhranější hru pro virtuální svět ? Velká chyba......  Zobrazit obrázky ze hry.

Made in Czech Republic ! 

Asi to taky znáte, kolikrát je hluboko do kapsy a výplata daleko. Nějaká ta kačka navíc by se hodila. Výhoda virtuální reality je, že když jdete "udělat banku" do vězení nepůjdete. Zobrazit obrázky ze hry.

Někdy je potřeba si vyřídit účty pěkně jako za starých časů. Štve Vás někdo? přijďte k nám, a ukažte, kdo má rychlejší ruce a kolty proklatě nízko u pasu. Zobrazit obrázky ze hry.

Zlitej děda co zachraňuje svět v jiných dimenzích. Marťani, chlast, hodně sprostých slov. Pro fanoušky seriálu Rick and Morty to pravé ořechové. Zobrazit obrázky ze hry.

Střílení není nikdy dost. Tento fakt si potvrzujeme prakticky každý den, hlavně díky Vám. Zobrazit obrázky ze hry.

Dlouho očekávaná zombie akce je konečně na světě a naprosto splnila, dokonce předčila naše očekávání. Zobrazit obrázky ze hry.

Země je v troskách. Poslední zbytky přeživších se ukrývají ve skrýších, ač jich není mnoho, neztrácejí naději, že jednou bude Země opět to krásné místo. Zobrazit obrázky ze hry.

Climbey opět ukazuje, jaký úžasný potenciál představují pohybové ovladače. Vývojáři v tomto jednoduchém simulátoru šplhání představují inovativní druh pohybu v prostoru.  Zobrazit obrázky ze hry.

Blue Effect je survival horor střílečka vytvořená speciálně pro VR, která doopravdy otestuje tvoji odvahu a výdrž. Zobrazit obrázky ze hry.

Nemusíte být náruživým turistou, abyste se podívali na krásná místa světa. S verzí pro virtuální realitu máte celý svět doslova na dlani a je jen na Vás, která zákoutí naší modré planety si prohlédnete. Zobrazit obrázky ze hry. 

Zažijte na vlastní kůži kouzlo klasických atrakcí amerických poutí a sáhněte si až na samotné dno svých zručností v této zábavné pouťové aplikaci stvořené samotnou Nvidií. Zobrazit obrázky ze hry.

Tento titul Vám ukáže, jak by mohly vypadat sociální sítě budoucnosti. Vstupte do světa, ve kterém se můžete jen tak poflakovat s kamarády, hrát s nimi různé hry nebo se poznávat s lidmi z celého světa. Zobrazit obrázky ze hry.

Jak již název napovídá, v této hře hraje významnou roli prkno a poslední patro výškové budovy. Vedlejší roli pak jet packy, paleta barev a hasičská hadice. Zobrazit obrázky ze hry.

Popusťte uzdu své fantazii a přijďte si k nám něco nakreslit. Díky této fantastické aplikaci společnosti Google můžete své nadání rozvíjet rovnou ve 3D prostoru. Zobrazit obrázky ze hry.

Pokud chodíte do naší herny pravidelně nebo si chcete vychutnat opravdový stoprocentní zážitek z virtuální reality, tuhle fantastickou sci-fi adventuru musíte rozhodně vyzkoušet. Zobrazit obrázky ze hry.

Jelikož nabídku herních zážitků stále rozšiřujeme, nemusí zde být kompletní seznam našich her.