Pár slov o nás

Jak to všechno začalo?

Stejně jako každý slavný a úspěšný milionář s převratnou myšlenkou a vizí i my máme fotky dokazující naší obrovskou houževnatost.

Zde můžete vidět analogovou fotografii pořízenou okolo 2:37 SEČ ráno, kdy se po 3 letech konečně stěhujeme do větších prostor (naštěstí taky v Ostravě - Porubě).

Nebudeme ale předbíhat, a vezmeme to raději úplně celé od začátku........

onasfotka1

Odkoupení společnosti

Firmu jsme převzali od původního majitele jako malý kumbálek, kde občas chodil někdo hrát. 

Po velmi krátkém otestování "co ty brýle vlastně umí" jsme veděli, ža tohle lidi bude opravdu bavit a má to budoucnost.

Tak jsme do toho šli. Jsme zaměstnaní a do toho ještě podnikáme. Velké plány, hromada peněz, plno volného času, dovolenky....mylné představy...... to jsme ještě nevěděli, co to pořádně to podnikání je.

Začalo nám úžasné období, kdy jsme se vše učili za pochodu a zdokonalovali vlastní dovednosti ve VR, získávali nové a nové poznatky, vychytávali nedostatky a hlavně začli potkávat Vás, hráče.

Tu úžasnou komunitu lidí, která nás nabíjela pozitivní energií a neustále nás hnala kupředu.

Pár měsíců na to nás postihlo nemilé překvapení, vykradli nás a v herně nám zůstala jedna klávesnice a stará lednička.  Pachatel doposud neznámý, spis leží někde v archivu. My to zvládli, nedáme se, jedeme dál.

skoupeniherny1

První krůčky

Přišla první akce pro firmu, ne zrovna malou TIETO, akce pro vedení firmy včetně majitele ze Švédska. Naše nervozita se dala krájet, koláče v podpaží byly napečeny už hodinu před akcí. 

Švédové byli nadšení, skákali a smáli se, jeden z nich se rozhodl předvést létajícího čestmíra s VR headsetem na hlavě, naštěstí jsme ho udrželi. Vše dopadlo skvěle a jen nás to utvrdilo v tom , že zvládneme přesně to, co sami budeme chtít.

Následovalo období, kdy jsme zjistili, že nemáme žádný volný čas a nastal zlom: první brigádník a výpomoc, následovali další a další. Většinou to byli Honzové, doposud jsme nepřišli na to proč.

Náš tým se postupně rozrůstal a my jsme se zůčastnili několika skvělých firemních večírků, dnů dětí, oslav, mítinků s obchodnimi partnery, koncertů, svateb, festivalů.

V té době jsme už cítili, že nezůstaneme u dvou herních stanic, ale cílili jsme na větší a hezčí prostor, kde by nám a hlavně hráčům bylo lépe. Začaly se objevovat čím dál častěji hry s Multiplayerem.

tietoakce

Herna v novém

Na 3. narozeniny jsme se stěhovali na ul. Opavskou, hned vedle nás byla hospůdka Pivotechna, na druhé straně velice známá hospoda Slovan (budiž Vám oběma země lehká).

Prostě splněný sen, co Vám máme povídat :-) rok 2019 si určitě pamatujete, nastal velký útlum s názvem COVID-19 a s ním spojené uzavření provozovny, pak nějaké to omezení, roušky, desinfekce, očkování, prodej záchranných voucherů.

Upřímně, jsme rádi, že tohle už máme za sebou a opět jsme to zvládli. V roce 2020 jsme zjistili, že v Ostravě již nemáme moc konkurence, a nabízíme to, co nikdo jiný okolo nemá. VR u nás není žádný doplňkový produkt k laser aréně, VR u nás není obytný vůz s přípojkou na 220V na parkovišti. Pouze my máme 4 plnohodnotné stanice, možnost multiplayeru, několik druhů headsetu a obrovské množství her, které jsme pravidelně rozšiřovali.

Neustále jsme se zajímali o pokrok technologií, nové herní tituly, technické řešení.

noveprostory

Motto "Od hráčů pro hráče"

Nové motto přišlo z čista jasna, jak už samo o sobě napoví, tak je to přesně to co je pro nás na prvním místě.

Dokážeme totiž naplnit představy i toho nejnáročnějšího zákazníka. Proč? Protože hráčům rozumíme. 

Po covidu se začlo vše pomalu vracet do normálu a v roce 2022 nastaly opět velké změny. V tomto roce jsme se rozhodli, že potřebujeme novou čerstvou krev do našeho vedení a začal s námi spolupracovat Kuba. Mladý, energický a pozitivní muž. Slovo dalo slovo a my se rozhodli ho přizvat přímo do centra dění a posunout hernu ještě o level výš. Kuba má skvělé nápady a umí je i realizovat. Jelikož právě čtete tento text, který je již na našem novém vyladěném webu - tady máte přímý důkaz. Mimo jiné jsme začali úzce spolupracovat s Statutárním městem Ostrava a mohli jste nás potkat na spoustě veřejných akcí jako jsou Dny NATO, Colours of Ostrava, Ostravská muzejní noc a podobně.

 

 

odhracuprohrace1

Naše poslání

Naše vize je celkem přesná a jasná, přinášet Vám ty nejlepší zážitky pomocí headsetů teď a tady, nehledě na to, co se zrovna děje venku. Věřte tomu, že když si nasadíte brýle, zapomenete na chvíli na ty každodenní starosti a ponoříte se do světa nekonečných možností, odreagujete se, vyřádíte, nebo naopak sklidníte. Celý náš tým je tu pro Vás, je nás již 8, občas se nám někdo vystřídá, občas někdo odejte, obča se zase někdo vrátí. Ale neustále se doplňujeme a jsme připraveni se o vás postarat. Děkujeme za tolik skvělých zážitků a momentů a spousty společných setkání ať už kdekoliv. Doufáme, že si zachováme Vaši přízeň a těšíme se na Vaši další návštěvu.

 

Tým VRO - Virtuální Realita Ostrava

naseposlani1