Rezervace

Rezervujte se přes náš rezervační systém viz. níže tlačítko rezervovat.

K dispozici máme 2 hrací pole. Chcete-li rezervovat obě najednou a hrát tak ve dvou hráčích zároveň, vyplňte na stejnou hodinu rezervaci pro pc A i pc B. Pokud budou s rezervací nějaké problémy, napište nám zprávu na Facebooku, nebo zavolejte na tel.: +420 776 637 134

Platit je možné hotově, kartou a vybranými benefity. 

Rezervaci můžeme samozřejmě přesunout nebo zrušit. Je ale potřeba, abyste nám dali vědět alespoň 1 den dopředu. Jinak rezervace propadá a my váš herní čas poskytneme dalším. Máte-li voucher a nedostavíte se bez omluvy, jeho platnost propadá!

Dokončením rezervace souhlasíte s provozním řádem herny.


Virtuální realita na firemní akci, svatbě, oslavě narozenin,...

V rámci Moravskoslezského kraje (po domluvě i dále) přijede Virtuální realita za vámi. Zabavíme zaměstnance, svatebčany, hosty vaší oslavy, zkrátka se postaráme, aby se nikdo nenudil.

Přijedeme s veškerým vybavením a přichystáme 2 hrací pole. Jediné, co potřebujeme zařídit, je připojení k elektřině a internetu. Pak už nám stačí jen 30 minut na přípravu.

Máte-li zájem, vyplňte formulář, nebo zavolejte na tel. č. +420 776 637 134 a my vám pošleme cenovou nabídku. Minimální doba, na kterou si můžete virtuální realitu objednat, je 2 hodiny.